Spółka "POM-EKO" jest przedsiębiorstwem o wieloletnim doświadczeniu w branży metalowej, zatrudniającym około 200 pracowników. Zakład posiada kompletną infrastrukturę, dzięki czemu cały proces produkcji od projektu do wyrobu finalnego mamy pod pełną kontrolą.
Spółka "EKO-INVEST" zajmuje się dystrybucją produkowanych wyrobów zarówno przez "POM-EKO" jak i przez kooperantów z branży metalowej.

W programie produkcji mamy następujące grupy wyrobów:
1. Kontenery i pojemniki metalowe od 300l do 50m3.
2. Przyczepy o dużej kubaturze i tonażu.
3. Zabudowy samochodów.
4. Przenośniki taśmowe.
5. Konstrukcje stalowe.

Nasza oferta obejmuje wyroby o najwyższych standardach europejskich. Jako jedyni w Polsce produkujemy kontenery wyoblone typu "Big Round" (bez użebrowania), bardziej trwałe a jednocześnie lżejsze od tradycyjnych wzorów . Współpracując ponad 20 lat z partnerami z  Europy Zachodniej zdobyliśmy doświadczenie, które  gwarantuje najwyższą jakość, estetykę wykonania wyrobów, dostarczanych naszym odbiorcom.
W głównej mierze nasza produkcja eksportowana jest do takich krajów Europy Zach. jak: Holandia, Dania, Niemcy, Norwegia, Szwajcaria i Francja.

Strategią naszego działania jest zrównoważony i jednocześnie dynamiczny rozwój w branży. Dlatego też, stale wprowadzamy nowe wyroby i technologie, które spełniają wymogi nawet najbardziej wymagających klientów. Przykładem tego może być oferowana Państwu specjalna przyczepa do przewozu i rozładunku kontenerów.

"POM-EKO" Spółka z o.o. jest laureatem nagrody głównej konkursu "Europejska  Firma 2003" w kategorii firm produkcyjnych, a w rankingu najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw w Polsce przyznano jej tytuł "Gazeli Biznesu"